top of page

Seri Devam Ediyor

Teknik Direktörümüz Emin Sevim Güngören Doğuş SK maçına; Özgür, Hakan, Murat, Gürkan, Tolga, Erdem, Enes, Erkan Öz, Yücel, Abdulmuttalip ve Miraç onbiriyle başladı. Yedekler; Ümitcan, Arda, Gökhan, Oğuzhan, Erkan Öner, Hamit ve Burak.

Maçın ilk 15 dakikası dengeli başladı. Takımımız biraz daha baskılıydı. Rakip takım da kontrataklarla gol pozisyonu aradı. Nitekim sağ kanattan geliştirdikleri bir atakta ceza sahasına ortalanan top oyuncumuzu eline çarptı. Hakem penaltıyı göstermekte tereddüt etmedi. Topun başına Gökhan Kurt geçti ve sağ alt köşeye gönderdiği topu kalecimiz Özgür muhteşem bir şekilde çıkarttı. Bu kurtarış takımımızı ateşledi ve iki dakika sonra Erkan Öz'ün güzel pasıyla buluşan Yücel golü kaydetti. Yücelin golünden önce takımımız 3-4 gol pozisyonunda şanssızdı. Bu pozisyonlarda kaleci Rıdvan gole izin vermedi. Maçın ilk yarısı 1-0 tamamlandı.

İkinci yarıya daha istekli ve baskılı başlayan takımımız rakip ceza sahası içinde pozisyonlar üretmeye başladı. 55. dakikada sağ taraftan kullanılan korner atışında Gürkan'ın kafa vuruşu ağlarla buluştu ve takımımızı rahatlatan gol geldi. 2-0 Ardından Yücel sol kanattan taşıdığı topu kaleye şutladı. Kalecinin yatarak karşıladığı topu iyi takip eden Enes rövaşata vuruşuyla ağlara gönderdi ve bu hafta da boş geçmedi. 3-0

60. dakikada Erkan Öz'ün yerine Arda oyuna girdi. Yücel yine sol kanattan getirdiği topu Arda'yla buluşturdu, Arda da güzel ve düzgün bir vuruşla topu ağlara yolladı. 4-0 Ardından yine sol kanattan yapılan bir ortada Arda'nın önüne düşen topa Arda kayıtsız kalmadı ve topu ağlarla buluşturdu. 5-0

70. dakikada Erdem'in yerine Oğuzhan, 75. dakikada Tolga'nın yerine Hamit oyuna girdi.

5-0'dan sonra da maçtaki tempo düşmedi ve rakip kontratakları devam etti ancak gol atma başarısı gösteremedi. Takımımız da gol pozisyonları yakaladı ancak gol atamadı.

Bu maçla takımımız gruptaki galibiyet serisine devam etti ve liderliğini sürdürdü.66 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page