U17 Takımımız Bu Kez Kayıp


Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinin organize ettiği 30 Ağustos Zaferi Futbol Turnuvasında İstanbul Trabzon SK ile oynayan takımımız karşılaşmayı 6-1 kaybetti. Daha önce sahada 4-2 kazandığımız maç, küçük yaşlı ve alçak boylu kaleci oynattığımız gerekçesiyle hükmen 3-0 mağlup sayıldık.

Karşılaşmaya; Yasin , Sevki, Baran, Alperen, Muhammed, Samed, Emrecan, Metehan, Mert, Utku, Yusuf ilk onbiriyle başlayan Abdullah Güney hocamız ikinci yarıda yedek futbolcular; Cem, Kenan, Mertcan, Demircan ve İsmail'e de şans tanıdı.

Karşılaşmayı yöneten hakemler adil bir maç yönetemedi ve skora etki ettiler.

Kötü hakemler dışında takımımız bu gün sahada iyi futbol sergileyemedi. Orta saha oyuncuları Metehan, Samet ve Emrecan yetersiz kaldı. İleride Utku, geride Şevki, Baran, Mert ve Yusuf aldıkları topları olumlu kullanamadı. Maç hakemlerin de etkisiyle farklı bir şekilde kaybedildi. U17 takımında arkadaşlığın pekişmediği, takım ruhunun henüz oluşmadığı gözlemlendi. Takımda ruhu ve arkadaşlığın oluşmaması halinde U17 takımını ligde zor günler bekliyor.


73 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 by GÜLTEPE ÖZGENÇLİK SPOR KULÜBÜ 

Üye Olmak İçin Topa Vurun

TAKIMIMIZI SOSYAL AĞLARDA TAKİP EDİN :

KULÜBE ÜYELİK BAŞVURUSU İÇİN TOPA TIKLAYIN