top of page

Genç Takım, 9 Kişi Kaldığı Maçtan Bir Puan Çıkarttı


Kulübümüzün U19 takımı 2016-2017 sezonu dördüncü haftayı beraberlikle tamamladı. Geçen hafta yaşanan yol kazasında üç puanı Y. Selim SK'ya kaptıran U19 takımımız bu hafta da hafif bir hasar aldı. U19/2 ligine rakibi Altınyıldız SK'yla karşılaşan takımımız maçı 1-1 tamamladı. Hocamız Emin Sevim sahaya; Hasancan(K) Doğan, Eren Tanışman, Salih, Furkan, Eren Doğan, Serkan, Onur, Muratcan, Enes ve Ufuk onbirini sürdü.  

İlk yarısı Eren Tanışman'ın attığı golle 1-0 tamamlanan maçta ikinci yarı Eren Doğan ve Serkan Patan ikinci sarı kartı görerek oyundan ihraç edildi. 

İlk yarıda ve sarı kartların görüldüğü dakikaya kadar üstün mücadele eden takımımız 9 kişi kalınca zorlanmaya başladı. Nitekim beraberlik golü de bu anlarda geldi. 

Telafisi olmayan maçlardaki Hakem hataları çan yakıyor. Geçen hafta takımımız ofsayttan yenen golle 3 puan kaybetmişti. Bu hafta da Serken Patan gibi sahalarda rakibine müdahalede en dikkatli ve saygılı bir futbolumuzun ikinci sarı karttan ihracı, rakibin emsal faullerinde kart gösterilmemesi can yakıcı oldu. Takımımızın şampiyonluk şansı devam etmekte olup takımımızın bundan sonraki maçlarında başarılı olacağına yürekten inanıyoruz.


94 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page