top of page

Bayrampaşa Teknik Maçında Gol Sesi Çıkmadı


1. Amatör Lig 9. Grup 15. hafta maçında Bayrampaşa Teknik'e konuk olan takımımız, beraberlik ile evine döndü. Takımımızın kalan maçları Şafak 76 SK ve ligden çekilen Eroğlu SK ile...

Karşılaşma şehitlerimiz için yapılan saygı duruşundan sonra başladı. Emin Hoca yine; Mehmet, Fatih, Murat, Emre, Tolga, Taygun, Oğuzhan, Serkan, Onur, Anılcan ve Bilal klasik onbiriyle oyuna başladı. İkinci yarıda Oğuzhan'ın yerine Ahmet, Onur'un yerine de Sercan oyuna girdi. Diğer yedekler; Hüsamettin, Muratcan, Furkan, Arda ve Osman'dı.

Rakip takım Bayrampaşa Teknik;Mehmet, Ogün,İsmail, Umut, Caner, Ekin, Murat, Yalçın, Hakan, Cem ve Ali ilk onbiriyle oyuna başladı. Yedekler; Soner, Tugay, Enes, Sefer, Ali, Hüseyin ve Enes Vatansever'di.

Karşılaşmaya istekli ve arzulu başlayan takım ev sahibi Bayrampaşa Teknikspor'du ilk çeyrekte en az iki net gol pozisyonu değerlendiremeyen rakip yarıda üstün olan takımdı. Rakibin baskılı olduğu ilk yarıda kalecimiz Mehmet kalesinde geçit vermedi. İlk yarıda rakibin sol kanattan geliştirdiği bir atakta rakip santrfor kaleci Mehmet'le karşı karşıya kaldı. Bu pozisyonda soğuk kanlı davranan kalecimiz, açıyı çok güzel kapattı ve top yan ağlarda kaldı. Takımımız açısından ilk yarıda kaptan Anılcan'ın ceza sahası dışından çektiği şutlar dışında önemli gol pozisyonu olmadı.

İkinci yarının başında Bayrampaşa Teknik kaldığı yerden devam etmek istedi ve ilk on dakika bunu başardı. Ancak ardından maça ağırlığını koyan takımımız, bu maçı en az rakip kadar istediğini gösterdi. Takımını yalnız bırakmayan seyirci kenardan tezahüratlarla takımını desteklemeye başladı. Bu destek sahada karşılık buldu ve maça ağırlığını koyan takımımız gol pozisyonları yakalamaya başladı. Sağ kanattan Ahmet Paçal'la yüklenen takımımız, Onur'un yerine giren Sercan'la da pozisyon üretmeye başladı. Yine sağ kanattan yapılan ortalarda ceza sahası dışında ve ceza sahası içinde gol pozisyonları yakalandı. Ancak bu pozisyonlardan hiçbiri gole dönüştürülemedi ve maç beraberlikle neticelendi.


158 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page