top of page

Mahalle Muhtarımız İle Belediye Başkanımız Temel Karadeniz’i Makamında Ziyaret Ettik.


Mahalle muhtarımız Sayın Ümmügül Aliş, Kulüp Başkanımız Kemal Aliş, Kulüp Başkan Yardımcısı Kamil Yılmaz, Genel Sekreteri Şenol Çetin, Genel Kaptan Ercan Dede ile Küçükçekmece Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz’i makamında ziyaret ettik. Kendisine kulübümüze kazandırdığı yeni kulüp binası ve kulüp faaliyetlerindeki katkıları için teşekkür ettik.

Başkanımızla 120 lisanslı futbolcusu ile yedi kategoride tertiplenen resmi müsabakalarda ilçemizi temsil eden kulübümüzün sportif faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. İlçe, il ve ülkemizin sportif faaliyetleri ve kulüp yönetimi ve kulüp kültürü hakkındaki görüşlerimizi müzakere ettiğimiz ziyaretimiz gayet verimli geçti.

Belediye Başkanımıza, kulübümüzün ilçemizin en yoksul kulüplerinden biri olmamıza rağmen gönüllü ve özverili çalışmalarımız ve de belediyemizin desteği ile faaliyetlerimizi sürdürdüğümüzü; ülkemizde, ilimizde ve ilçemizde faaliyet gösteren örnek bir kulüp olma çabası içinde olduğumuzu bildirdik.

Başkanımız da; “yeni kulüp binası ve lokalinin kahvehane görüntüsünden arınmış, daha çok sporcuların ve kulüp üyelerinin boş zamanlarını değerlendirdikleri, kitap okuyabilecekleri, sosyal ve kültürel faaliyet ve etkinliklerin yapıldığı bir mekan olarak kullanılmasını dilediğini” bildirdi.

Kulübümüzün sorun ve istekleri Başkanımıza, Başkanımızın talep ve beklentileri de kulüp yönetimine iletmesiyle ziyaretimiz sona erdi.


13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page