top of page

Yok Böyle Bir Şey


Takımımız kendi sahasında misafir ettiği lideri elinden kaçırdı. Takım kapatanı Turgay Topal ve cezalı Eray Kaçmaz’dan yoksun takımımız Cumartesi günü 6.grup lideri Emlakbankspor ile karşılaştı. Yıllarca beraber futbol oynayan tecrübeli futbolculardan oluşan Emlakbankspor ile oynanan mücadele dengeli geçti ve 1-1 beraberlikle tamamlandı.

Maça iki önemli oyuncusundan yoksun çıkan takımımızın, maçta Sahip Kaçmaz'ın sakatlanıp oyundan çıkması ile bir bir şansızlık daha yaşadı. Ancak oyuna giren futbolcular da her daim hazır olduklarını, formayı hak ettiklerini gösterdi.

Takımımızın galibiyet golü 88. Dakikada Gökmen Yücel’den geldi. Ancak gol sevincimiz fazla sürmedi. Golün ardından yapılan santra vuruşunda gol sevincinin sersemliğini üzerinden atamayan kalecimiz Sezer Kantar, santra vuruşunda önde yakalandı ve rakibin akıllı ve düzgün aşırtma vuruşunda çaresiz kaldı ve topu kendi ağlarında gördü. Bu gol takımımızı liderlikten etti.

Maçın genelinde iyi olan taraf takımımızdı; yakalanan gol pozisyonlarında şansız olan takımımız, özellikle ikinci yarıda baskıyı arttırdı ve galibiyeti isteyen taraf olduğunu gösterdi. Nitekim bu baskılar sonucu gol geldi. Takımımızın golü ara transfer ile takımımıza katılan Gökmen Yücel tarafından kaydedildi. Taraftar da kendisine ilgi gösterdi ve taraftarın hoş geldin mesajına Gökmen attığı gol ile cevap verdi. Yönetim kurulu, teknik heyet ve taraftarlar adına kendisine başarılar diliyoruz.

Grupta diğer maçlar aşağıdaki gibi sonuçlandı. Bu sonuçlar ile 6. Grubun ne denli çetin geçeceği anlaşılmış oldu.

Eyüp Çırçır İmarspor – Harmantepespor: 3-3

Molla Aşkıspor - Özgenspor : 1-7

Kosova Güçspor - Sadabadspor : 2-11

Beylikdüzü Gelişimspor - Emniyettepespor :9-0

Fotoğraf: Yılmaz Aytepe


27 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page