top of page

Kemal ALİŞ İle Yola Devam


Kulübümüzün 5. olağan genel kurul toplantısı 20.12.2015 tarihinde kulüp lokalinde yapıldı. Genel kurul toplantısında yönetim kurulu üyelerinin çoğu Kemal ALİŞ ile göreve devam kararı aldır.

Genel kurul hakkındaki habere ulaşmak için yukarıdaki resmi tıklayınız.

Genel kurulun ardından yönetim kurulu üyeliğine yeni seçilen üyeler kendi aralarında görev dağılımı yaptı ve yönetim kurulu başkanlığına Kemal ALİŞ yeniden seçildi.

Başkan yardımcılığına Kamil YILMAZ, genel sekreterliğe Şenol ÇETİN, muhasip yönetim kurulu üyeliğe Ali SAYGI, basın ve halkla ilişkilerden sorumlu başkan Turan GÜNEŞ, yardımcılığına Tarık ALIR, kulüp müdürlüğüne Hikmet KÜÇÜK, kulüp müdürü yardımcılığına Mustafa ÖZ, genel kaptanlığa ve as başkanlığa Ercan DEDE, genel kaptan yardımcılığına da; Şükrü KILIK, Aytekin AYAN, İdris GECE, Hüseyin ÇETİN seçilmiştir. Berkan İŞCAN yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacaktır.

Yönetim kurulundan ayrılan Erol PARLAR'a teşekkür ederiz. Daha önce yönetim kurulu üyesi olan Bayram ŞEKERCİ denetim kurulana seçilmiştir. Katkı ve desteklerinden ötürü herkese teşekkür edildi.


11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page